VESTELCELL Gururla 9 GB Tarifesi

Tarife Bilgisi

VESTELCELL Gururla 9 GB Tarifesi’nin aylık ücreti KDV ve ÖİV dahil 55 TL’dir. Tarife kapsamında, yurt içi her yöne 1000 dakika , yurt içi her yöne 1000 SMS ve yurt içi cepten 9 GB cepten internet kullanım hakkı verilecektir.

Ücretlendirme

Yurtiçi Her Yöne

1000 Dk

Yurtiçi Her Yöne SMS

1000 SMS

Yurtiçi Cepten İnternet

9 GB

Kota Aşımı SMS

48,68 Kr/Adet

Kota Aşımı Konuşma

64,94 Kr/Dk

Gururla
9 GB

9 GB


1000 DK

1000 SMS

VESTELCELL İÇİ
SINIRSIZ KONUŞMA

45 TL / AY

Tüm Ücretlendirme Detayları

Şirketimizce sunulacak olan tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulan faturasız ve  faturalı tarifelerden geçiş yolu ile kayıt olunabilecektir. Tarifeye katılım anlaşmalı Vestel mağazaları aracılığı ile yapılabilecektir. 
Tarife kapsamında VESTELCELL’lilerle yurt içi sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve yurt içi 9 GB cepten internet sunulacaktır.
Tarifenin aylık ücreti tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve VESTELCELL faturalı tarifeler haricinde Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı veya faturasız tarifelerden geçiş yolu ile dâhil olan müşteriler için KDV ve ÖİV dahil 55 TL, VESTELCELL faturalı tarifelerden geçiş yolu ile gelen müşteriler için ise 65 TL'dir.
Tarife koşulları kapsamında, İlk 90 Günde Yeni Müşteri Fiyatı özelliği bulunmaktadır. Bu çerçevede,  11.11.2019 tarihi itibariyle Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen müşteriler, tarifeye geldikleri tarihten itibaren 90 gün içerisinde,VESTELLCELL Gururla 9 GB Tarifesi’ne geçiş yapmaları durumunda, VESTELCELL Gururla 9 GB Tarifesi’nin numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulan faturasız tarifelerden geçiş yapan müşteriler için geçerli olan ücretinden faydalanabileceklerdir.
Fatura dönemi içerisinde cepten internet kullanımı 9 GB'a ulaştıktan sonra yapılacak olan kullanımlar için bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 1 kbps'ye düşerek durdurulacak,  fatura dönemi sonuna kadar belirtilen hız ile internete erişim sağlanacaktır. 9 GB üzeri kullanımlarda ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Müşterilerin hız düşümü gerçekleştiğinde SMS yoluyla bilgi verilecektir.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

Tüm data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir.  Tarife kapsamındaki data kullanım hakkının ücretlendirme periyodu 1024 byte'dır.  Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Tarife kapsamında sunulan sınırsız konuşma hakkı faturalı VESTELCELL tarifeleri arasında geçerli olacaktır.
Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları ve Şirketimiz ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Her yöne dakikalar ile görüntülü görüşme yapılabilmektedir. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 sn'dir.
Tarife kapsamında sunulan SMS'ler yurt içi her yöne geçerlidir. Tarife kapsamındaki SMS’ler; yurt dışı ve KKTC kullanımlarını,  web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır. İlgili hatta tanımlı başka bir ses ya da SMS faydası yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ve SMS hakları tükendiğinde tabloda bilgisi verilen ücretlendirme geçerli olacaktır.
Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.
Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.  Tarifeye ek olarak ses, SMS ve/veya data faydası içeren bir paket alınması durumunda ek paket ve tarifenin içerisindeki faydalar birlikte değerlendirilecek olup ilgili faydanın tamamı kullanıldığı durumda tam aylık ücret alınacaktır.
Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dâhildir.
Tarife kapsamındaki dakikalar tükendiğinde yurt içi ücretlendirme dakika başına 64,94 Kr'tur.
Ücretsiz her yöne SMS hakları tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 46,68 Kr'tur.
Yurt içi MMS ücretlendirmesi 1,25 TL/adet’tir.