VESTELCELL Faturalı 5 GB Paketi

Paket Bilgisi

Tüm faturalı VESTELCELL müşterilerinin faydalanabileceği Faturalı VESTELCELL Faturalı 5 GB Paketi kapsamında yurt içi 5 GB sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 25 TL’dir.

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

Tüm faturalı VESTELCELL müşterilerinin faydalanabileceği Faturalı VESTELCELL Faturalı Aşımsız 5 GB Paketi kapsamında yurt içi 5GB sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 25 TL’dir.
Aboneler ilgili pakete katılım için VESTELCELL Müşteri Hizmetleri, SMS, Online İşlem Merkezleri aracılığı ile başvuruda bulunulabilecektir. Abonelerin pakete SMS atarak başvurabilmeleri için 5GB yazıp 6888’e kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek, bu SMS sonrasında paket kapsamında sunulan data kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda da SMS yolu ile bilgi verilecektir.  Paketini iptal etmek isteyen müşteri IPTAL 5GB yazıp 6888’e kısa mesaj göndererek veya VESTELCELL müşteri hizmetleri aracılığıyla işlemi gerçekleştirebilir.
Paket kapsamındaki faydanın geçerlilik süresi bir fatura dönemidir, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecek, bir sonraki döneme devretmeyecektir.
Geçerlilik süresi içerisinde farklı faturalı paketler alınabilecek, ancak geçerlilik süresi içerisinde ilgili paketten sadece bir kez yararlanılabilecektir.
Paket geçerlilik süresi olan bir fatura dönemi sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise paket otomatik olarak yenilenecektir. Paketin geçerlilik süresi içerisinde anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dâhilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
Aboneler, KALAN yazıp 6888’e ücretsiz bir SMS gönderilmek suretiyle tarife ve pakette bulunan toplam kalan internet kullanım hakkı sorgulanabilecektir.
Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, abonenin VESTELCELL faturalı tarifeleri dışında Şirketimizce sunulmakta olan farklı bir tarifeye geçiş yapması halinde paket aboneliği sona erer ve paket dâhilindeki kullanılmayan haklar silinir.
Paketi satın aldığınız veya hattınız deaktif etmeniz sebebiyle paketin iptal olması gibi paketi tüm fatura döneminde kullanmadığınız durumlarda paket aylık ücretinin nasıl hesaplanacağını öğrenmek için tıklayınız.
VESTELCELL, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez. Paket kapsamında tanımlanan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, internet erişim hızı 1kbps'a düşürülecektir ve data aşım ücreti uygulanmayacaktır.
Paket kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
Belirtilen fiyatlara KDV-ÖİV dâhildir.